Poprzedni wpis

Następny wpis

To był bardzo długi dzień i był zwieńczeniem długich przygotowań- również w okresie wakacji, weekendów... kiedy się chciało i kiedy się nie chciało.

Dla większości dziewczyn był to PIERWSZY start w zawodach PoleDance'owych, a już na starcie zostały zakwalifikowane do kategorii, gdzie konkurowały nawet z instruktorami z wieloletnim stażem.

Ale zanim o samych zawodach, kategorii oraz sukcesie... to najpierw wielkie podziękowania dla jedynej i niepowtarzalnej Darii Wachowicz , dzięki której Nasze dziewczyny wyglądały FANTASTYCZNIE !!!
Co ciekawe - Daria oprócz tego, że przepięknie maluje to sama jest Naszą kursantką i rok temu, na tych samych zawodach w kategorii Duety/Trio zajęła 3 miejsce ! Tak serio !!!
Dziękujemy jeszcze raz Daria.

Ale nie tylko - na ten sukces pracowało wiele innych osób!
Dziękujemy również Jonatanowi za stworzenie najlepszego rekwizytu ever, czyli TRUMIEN, które już drugi raz brały udział w zawodach i drugi raz zdobyły 2 miejsce (poprzednio również z Darią).

Dziękujemy kierowcy, która zawsze bezpiecznie Nas zawiezie i przywiezie i przy okazji osobie, która stworzyła wizualizacje pod to show, a także stroje dla dziewczyn.
Tak, tak- najlepszemu Mateuszowi.

Zdjęcia wykonane przez Radochna Śmigielska.


Widać na nich ciężką pracę Naszych dziewczyn, godziny treningów - nawet w wakacje !

Tak, tak !!! Sport to nie tylko przyjemność odczuwana z sukcesu jakim jest pokonana droga od kwalifikacji, aż do finałowego występu.
To przede wszystkim czas spędzony na sali, przysłowiowy pot, krew i łzy oraz wyrzeczenia, które się pojawiają w związku ze wzmożoną ilością treningów.

Wyobrażacie sobie, że te dziewczyny trenowały w weekendy, zrezygnowały z wyjazdów wakacyjnych, a nawet przyjeżdżały prosto po pracy z trasy - czasem nie jadąc wcale do domu!?!? A przecież mają dom, męża i dzieci. Mają obowiązki i pracę... gotują i sprzątają. Są takie same jak każda KOBIETA na Naszej planecie. A jednak? Da się !!! 

Opłaciło się, bo zajęły 2 miejsce podczas ogólnopolskich zawodów PoleArt Vertical Fit Championship w kat. PoleWars. To jedyne obecnie zawody w Polsce, które oferują kategorię w której startują więcej niż 2 osoby! A wierzcie lub nie... zatańczyć w 6 osób to nie lada wyzwanie.
 

Cieszymy się, że jesteście z NAMI !

A kto nie widział występu dziewczyn to zapraszamy na Nasz kanał na YouTube oraz do subskrypcji !

 

Dziś wracamy pamięcią do tego wyjątkowego dnia jakim były zawody pole dance - Veticalfit Championship i Naszych wspaniałych dziewczyn, które wywalczyły II miejsce w kat. PoleWars. Otrzymaliśmy już karty punktacyjne i wiemy, że dziewczynom brakowało zaledwie 9 punktów do 1 miejsca!  A od 3 dzieliło ich aż 70 !
 

Jesteśmy dumni, gdyż w składzie sędziowskim nie zabrakło takich sław światowego PoleDance'u jak:
 

-Malwina Ginter
-Anastasia Skukhtorova
-Bethany Finlay
- Gracie Buntine

Dziękujemy bardzo organizatorom za przygotowanie tak fantastycznych zawodów.

II miejsce w kat. PoleWars na zawodach pole dance - Veticalfit Championship 2019

Verticalfit Championship Zawody Pole Dance Szkoła Tańca z Dąbrowy Górniczej
Pole4All, sklep pole dance, pole dance dabrowa gornicza, pole dance odziez, szorty pole dance, spodenki pole dance

Sklep z odzieżą Pole Dance:

Gdzie jesteśmy?

Jak do Nas dojechać ?

Fit Freak Studio

Ul. Rotm. Witolda Pileckiego 13
42-500 Będzin
(Osiedle Warpie)

youtube szkola tanca dabrowa gornicza
Instagram Fit Freak Studio Dąbrowa Górnicza Szkoła Tańca
Fit Freak Studio Dąbrowa Górnicza Fanpage Facebook

Media Społecznościowe