Media Społecznościowe

Fit Freak Studio Dąbrowa Górnicza Fanpage Facebook
Instagram Fit Freak Studio Dąbrowa Górnicza Szkoła Tańca
youtube szkola tanca dabrowa gornicza

Fit Freak Studio

Ul. Rotm. Witolda Pileckiego 13
42-500 Będzin
(Osiedle Warpie)

Jak do Nas dojechać ?

Gdzie jesteśmy?

Sklep z odzieżą Pole Dance:

Pole4All, sklep pole dance, pole dance dabrowa gornicza, pole dance odziez, szorty pole dance, spodenki pole dance
Verticalfit Championship Zawody Pole Dance Szkoła Tańca z Dąbrowy Górniczej

II miejsce w kat. PoleWars na zawodach pole dance - Veticalfit Championship 2019

Dziś wracamy pamięcią do tego wyjątkowego dnia jakim były zawody pole dance - Veticalfit Championship i Naszych wspaniałych dziewczyn, które wywalczyły II miejsce w kat. PoleWars. Otrzymaliśmy już karty punktacyjne i wiemy, że dziewczynom brakowało zaledwie 9 punktów do 1 miejsca!  A od 3 dzieliło ich aż 70 !
 

Jesteśmy dumni, gdyż w składzie sędziowskim nie zabrakło takich sław światowego PoleDance'u jak:
 

-Malwina Ginter
-Anastasia Skukhtorova
-Bethany Finlay
- Gracie Buntine

Dziękujemy bardzo organizatorom za przygotowanie tak fantastycznych zawodów.

Zdjęcia wykonane przez Radochna Śmigielska.


Widać na nich ciężką pracę Naszych dziewczyn, godziny treningów - nawet w wakacje !

Tak, tak !!! Sport to nie tylko przyjemność odczuwana z sukcesu jakim jest pokonana droga od kwalifikacji, aż do finałowego występu.
To przede wszystkim czas spędzony na sali, przysłowiowy pot, krew i łzy oraz wyrzeczenia, które się pojawiają w związku ze wzmożoną ilością treningów.

Wyobrażacie sobie, że te dziewczyny trenowały w weekendy, zrezygnowały z wyjazdów wakacyjnych, a nawet przyjeżdżały prosto po pracy z trasy - czasem nie jadąc wcale do domu!?!? A przecież mają dom, męża i dzieci. Mają obowiązki i pracę... gotują i sprzątają. Są takie same jak każda KOBIETA na Naszej planecie. A jednak? Da się !!! 

Opłaciło się, bo zajęły 2 miejsce podczas ogólnopolskich zawodów PoleArt Vertical Fit Championship w kat. PoleWars. To jedyne obecnie zawody w Polsce, które oferują kategorię w której startują więcej niż 2 osoby! A wierzcie lub nie... zatańczyć w 6 osób to nie lada wyzwanie.
 

Cieszymy się, że jesteście z NAMI !

A kto nie widział występu dziewczyn to zapraszamy na Nasz kanał na YouTube oraz do subskrypcji !

 

To był bardzo długi dzień i był zwieńczeniem długich przygotowań- również w okresie wakacji, weekendów... kiedy się chciało i kiedy się nie chciało.

Dla większości dziewczyn był to PIERWSZY start w zawodach PoleDance'owych, a już na starcie zostały zakwalifikowane do kategorii, gdzie konkurowały nawet z instruktorami z wieloletnim stażem.

Ale zanim o samych zawodach, kategorii oraz sukcesie... to najpierw wielkie podziękowania dla jedynej i niepowtarzalnej Darii Wachowicz , dzięki której Nasze dziewczyny wyglądały FANTASTYCZNIE !!!
Co ciekawe - Daria oprócz tego, że przepięknie maluje to sama jest Naszą kursantką i rok temu, na tych samych zawodach w kategorii Duety/Trio zajęła 3 miejsce ! Tak serio !!!
Dziękujemy jeszcze raz Daria.

Ale nie tylko - na ten sukces pracowało wiele innych osób!
Dziękujemy również Jonatanowi za stworzenie najlepszego rekwizytu ever, czyli TRUMIEN, które już drugi raz brały udział w zawodach i drugi raz zdobyły 2 miejsce (poprzednio również z Darią).

Dziękujemy kierowcy, która zawsze bezpiecznie Nas zawiezie i przywiezie i przy okazji osobie, która stworzyła wizualizacje pod to show, a także stroje dla dziewczyn.
Tak, tak- najlepszemu Mateuszowi.

Następny wpis

Poprzedni wpis